Na maanden voorbereiden hebben de ouders van kinderen van kindcentrum De Heksenketel in Marsdijk, afgelopen weekend de handen uit de mouwen gestoken om het schoolplein een make-over te geven.
Na veel overleg en uiteindelijke goedkeuring van de directeur zijn ze vrijdag en zaterdag, op de dag van NLdoet, gestart met de eerste fase. Hier zijn ze met enthousiaste- en betrokken schoolkinderen, ouders, docenten en de directeur begonnen aan het pronkstuk van het schoolplein: het Amfitheater. Hier krijgen de kinderen onder andere buiten les en gaan ze op zoek naar 'hun beste ik'.
Iedereen die mee heeft geholpen hoopt nog meer mooie stappen te kunnen zetten naar een mooier en duurzamer schoolplein die weer jaren mee kan. De wensen van de leerlingen zijn groot, zo willen zij onder andere nog graag een voetbalcourt en een grote schommel.
assenstad drentsnieuws
Adverteren op Assen Stad? Bekijk hier de mogelijkheden of neem hier contact met ons op.