Het pand is bereikbaar via een half verharde weg van ongeveer 500 meter vanaf de weg tussen Assen en Bovensmilde. De grote zonnige tuin beslaat met de rest van het terrein een oppervlakte van 0.83 hectare.
Met een inhoud van ca. 530 m³ is het een royale woning voor een gezin. De woonboerderij is rond 1925 gebouwd. De woning is de laatste jaren recreatief gebruikt en zal op tal van punten gemoderniseerd en aangepast dienen te worden om aan de huidige woonwensen en maatstaven te voldoen. De indeling van het huis geeft veel opties voor verandering van indeling en interne verbouwing. Op het terrein zijn veel mogelijkheden voor het houden van dieren. Ooit werden er paarden gehouden en was er een paardenbak. De schuren kunnen na verbouwing ook goed gebruikt worden voor het realiseren van bijvoorbeeld een atelier.
Het gehele perceel is mooi verscholen gelegen en heeft daardoor veel privacy. De zonnige tuin kijkt uit over de akkers terwijl de achterzijde van het huis (gelegen aan de half verharde weg) uitkijkt op akkers en het bos. Je loopt zo het bos en natuurgebied in. De noord- en oostzijde van het huis is beschaduwd door grote eikenbomen. Uniek is het feit dat vanuit deze landelijke woning toch de A28 en de ringweg rond Assen binnen enkele minuten kunnen worden bereikt. En per fiets ben je in ruim een kwartier in het centrum van de stad.
Indeling
Begane grond: entree/hal. Via de keuken naar de woonkamer met een prachtig weids uitzicht. De woonkamer heeft een houten vloer en een aansluiting voor een houtkachel. Vanuit de woonkamer is eveneens de verdieping te bereiken. Verder is er een vaste kast die tevens toegang biedt tot een kelder met beperkte stahoogte.
In het achterhuis bevinden zich twee slaapkamers, een toilet, een badkamer met douchehoek en wastafel. Verder is er nog een inpandig schuurruimte.
Verdieping: boven het voorhuis bevindt zich een derde slaapkamer en is de deels bevloerde zolder in het achterhuis te bereiken. Het is mogelijk om het vloeroppervlak uit te breiden en zo geschikt te maken om er meerdere slaapkamers te realiseren.
De bouwtechnische staat van de woning is goed, doch het voorzieningenniveau is eenvoudig. De woning wordt verwarmd door middel van gaskachels. Keuken en sanitair zijn doelmatig maar eenvoudig. De woning is niet of beperkt geïsoleerd.
Op het perceel zijn twee bijgebouwen aanwezig, een garage annex schuur (ca. 50 m²) en een z.g. romneyloods (ca. 55 m²).
De in de aanbieding genoemde prijs is een z.g. "bieden vanaf prijs", bedoeld om met serieuze kandidaten in contact te komen. Daarbij zijn ook de condities en eventueel ontbindende voorwaarden belangrijk.
Voor de verkoop van de woning is een brochure samengesteld waarin relevante beschikbare informatie is vermeld.
Zie: www.funda.nl/koop/assen/huis-40751991-witterzomer-18
Heeft u nieuwstips? Mail:
Spelfout ontdekt? Neem contact met ons op.